01
02030405060708
09

Přidejte reklamu i SEM..
ShoutBoard od BlueBoard.cz

seosurf
topsurf
PTP hra
autohits.horys

websurf
superlink


Waudit návštěvnosti
více


Odkaz reklamni zde...

.

Vaše reklama zde za 1Kč/den

 

   <---- ZPĚT
Často kladené otázky

Jaká jsou pravidla a podmínky členství v CZAutohits.com?

Prosím čtěte zde (Nové okno)

Jak se přihlásím, Jak vydělám kredity, jak to funguje..

Do účtu se přihlásíte kliknutím na "Členská sekce" v horní části obrazovky. Po přihlášení kliknete v uživatelském menu na odkaz "Autosurf" nebo "Manualsurf" a za každou stránku která se vám načte získáte body (kredity). Kredity se Vám automaticky převádějí k vašim webovým stránkám které propagujete - pokud nenastavíte spoření. Jakmile má vaše stránka takto přiřazené kredity, zobrazuje se ostatním uživatelům. Za každé zobrazení se odečtou kredity. Vše je zdrama. Můžete si ale zakoupit krtedity například pomocí SMS.

Co jsou kredity?

Kredity můžete získat třemi způsoby: koupíte je, získáte za referování nových členů a nebo za prohlížení stránek ostatních uživatelů. Získané kredity se přičítají automaticky k vašim webům a slouží k zobrazení vaší stránky ostatním členům. Můžete vydělat více kreditů když si zaplatíte Stříbrné nebo Zlaté člentví. Výhodný způsob jak zdarma získávat kredity je referování další členů do našeho systému pomocí vašeho originálního odkazu (získáte v členské sekci). Viz sekce "Reference".

Kredity ubývají, ale ve statistikách mého webu se nepřipisují žádné nebo minimum návštěv.

Je to dáno tím, že systém Autosurf nepřináší na vaši stránku jen unikátní návštěvníky. Vaše kredity jsou použity k zobrazení webu rovnoměrně aktuálně surfujícím uživatelům. Váš web se může zobrazit vícekrát 1 uživateli a za každé zobrazení se odečítá jeden kredit. V manualsurfu Vaší stránku může vidět jeden uživatel jen 1x denně.

Kredity neubývají

Zkontrolujte na hlavní stránce členské sekce zda je vaše stránka aktivní. Pokud jde o kredity u manualsurfu, je to dáno tím že nesurfuje v kategorii vaší stránky mnoho lidí.

Proč nemám žádné kredity na účtě k použití?

Nemáte je protože se vám automaticky převádí na aktivní weby a automaticky se spotřebovávají když se vaše stránka zobrazuje ostatním členům. Pokud chcete kredity střádat. Aktivujte si spoření v členské sekci.

Nemohu se přihlásit

- Pro použití našeho systému je třeba mít zapnutý Javascript a cookies ve vašem prohlížeči internetu. je to běžná záležitost. Návod ZDE.

Máte jiný dotaz?

Kontaktujte admina pomocí formuláře.

 
Copyright 2006-2011 CZAutohits.com - Všechna práva vyhrazena - Pravidla CZAutohits.com